Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hypos Vízzel el lehet mosni...

Hypos Vízzel el lehet mosni olyan edényt amibe főzünk? Mert most láttam, hogy a lakótársam abba mosta el az összes edényét!

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Saját szemeddel láttad, hogy lehet, de én nem tenném. Mondjuk nálam eleve nincs otthon hipó meg egyéb vegyszerek.
2011. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen a saját szememmel láttam, és nagyon furcsálltam. Én nem szoktam ilyet csinálni, csak mondom megkérdezem, hátha én tudom rosszul!
2011. jún. 4. 16:41
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
A vendéglátó egységekben kötelező hipóval is elmosni az edényeket. Utána természetesen tiszta vízzel ki kell öblíteni. A lakótársad csak ügyel a higiéniára.
2011. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
persze, énis szoktam, meg domestossal. utána jó alaposan le kell öblíteni, és ennyi.
2011. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Remélem igen, mert én is szoktam.

Még élek.

2011. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat! Ha azt mondjátok, hogy lehet akkor nem lehet baj! De egy kérdés a Hypo nem mérgező? Mert én úgy tudom, ezért nem mertem vele mosni!
2011. jún. 4. 17:24
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
A tiszta hypó mérgező. De az edényt el kell öblítnei utána,és a ruhákat is. Akkor már nem lesz az.
2011. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
igen, maradéktalanul leöblíted róla!
2011. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

úúúúúúristen, te hány éves vagy?

szerintem alap dolog, h teszünk a mosogatóvízbe fertőtlenítőt (pl hipót). a sima mosogatószer csak a zsírt hozza le, a herpesz és hasonló borzalmak likvidálásához nem elég.

inkább örülnél, hogy normálisan, igényesen mosogat...

2011. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
A mosogató vízhez önts egy kevés hypót.Aztán rendesen öblítsd is el az edényeket.Így semmi bajod nem lesz tőle.Például az óvodában is így mosogatják az edényeket.
2011. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!