Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elöltöltős mosógéphez kérnék...

Elöltöltős mosógéphez kérnék egy kis segítséget, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Zanussi FLS 522 C típusú, 14 éves mosógép, soha nem volt semmi baja. Most nem engedi be a mosópor, és öblítőtartályba a vizet, hanem hátul leengedi az összefolyó garatba, anélkül, hogy a kis fúvókákon átjönne a víz. Tehát sem a mosóport, sem az öblítőt nem éri a víz, csak hátul, a tartály mögött becsorog a dobba. Szétszedtük, mindent kipucoltunk (nem volt dugulás, vagy vízkő egyébként sehol), és mégsem működik. Mi lehet a gondja? Köszönöm a válaszokat...
2011. jún. 7. 15:06
 1/6 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Vagy az útválasztó mechanika hibásodott meg, vagy a vegyszertartályokat öblítő szelep hibásodott meg. Továbbá lehet mechanikus hiba, egy pöcök letörése, egy rugó leesése.

Ilyenekre kell gondolnotok.


Sok sikert a kereséshez!

2011. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor ez mindenképpen szerelőt kíván, ugye?

Mennyi lehet ez összegszerűen, ,durván, körülbelül? Mármint hogy érdemes-e megjavíttatni, mert egyéb baja nincs, és jól is mos amúgy.

2011. jún. 7. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
nyugi nekem a nyaralóba van ilyen mosógépem és ha leszeded a tetejét ott látod a mosóporadagolós részt és ott van ilyen izé ami iráyitja a vizet és lehet eltört vagy kiakadt ha eltört megragsztod pillanattal és késsz is sok sikert hozzá énis jártam már így
2011. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is :)

Remélem, megoldódik így, kellemetlen lenne most hirtelen egy új mosógépet venni, főleg, ha tényleg nincs nagy baja.

2011. jún. 8. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
szívesen nekem a nyaralóba a mai napig jó!!!
2011. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd írok, hogy sikerült-e, holnap megvizitáljuk :D Most nagyon bizakodó vagyok...
2011. jún. 8. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!