Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Silgranit mosogatot es csaptel...

Silgranit mosogatot es csaptelepet mivel lehet tisztítani? (világos szinű)

Figyelt kérdés
(A beszerelési utmutatóban egy spec szer van megjelolve fontos ezt megvenni vagy akarmilyen mas jo, letorolni tenyleg csak antisztatikus kendovel lehet?)
2011. jún. 7. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Nekem is gránit mosogatóm van, de nem tudom hogy Silgranit-e.Én jó erős hypós vizet szoktam beletenni, és hagyni.Közben szivaccsal a széleit is megtörlöm a hypós vizzel. Fél óra-1 óra után leengedem és tiszta vízzel leöblítem.Az enyém tiszta lesz,és eddig nem lett semmi baja.

2011. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

úristen. az enyém már 2 éves, igaz fekete, és emiatt jobban meglátszik a vízkő. pont ezért ecettel vagy vízkőoldóval tisztítom. semmi baja az ég világon.


szerintem ez hülyeség, h antisztatikus kendő, meg speckó szer. csak azért írják, h még egy hülyeségre kidobd a pénzed.


az inox 100x kényesebb, jó hogy ezt vetted :D

2011. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Csak azért tettem fel a kérdést mert még soha nem volt silgránit mosogatóm eddig csak Tekával volt dolgom amit rengeteget kellett vízkövezni. Most hogy összesporoltam rá a pénzt nem szeretném ha valami baja lenne esetleg olyan tisztószert öntenék rá ami valami károsodást okozna.
2011. jún. 8. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!