Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ruhák illatosítása? Ehhez mit...

Ruhák illatosítása? Ehhez mit szóltok? Valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

tegnap az uram vett valami kapszulás arielt. jó illata van, gondoltam beteszem a ruhák közé a szekrénybe.

tudom, mosásra kéne használni, ennek is eljön az ideje, a régi mosószer még nem fogyott el.


nem fog kilyukadni és kifolyni? használtátok már így?

köszi a válaszokat :D


2011. jún. 9. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne, ha jó az illata? Tedd bele egy szappantartóba, hogy ha esetleg kifolyik ne koszolja össze a ruhát. Mondjuk akkor meg csak bedobod a mosógépbe vele együtt és kész :)
2011. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jah, én is így gondoltam. csak vegyem észre időben :D mert ha pont aznapra kell a gönc, és tiszta mosószer, akkor bukó van :D
2011. jún. 9. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
nem rossz ötlet én inkább coccolino illatpárnt haszálok 6 hétig extra erős ilatuak a rhuák 3 van 1 csomagban minden szekrénybe van 1
2011. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nagyon jóó ötlet ilyeneket szoktam én is csinálni:) sőt én öblitős vizet szoktam spriccelőbe tenni és azzal is föl szoktam néha frisiteni a ruhákat :)
2011. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!