Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek mitől lehet az,...

Szerintetek mitől lehet az, hogy mosás után, piros pont szerű „folt” marad a fekete ruhákon?

Figyelt kérdés

Erről fotót is mellékelek.

Tomi kristály color gélt, azaz folyékony mosószert használok. A feketék külön vannak mosva a szíves ruháktól.


[link]


2011. jún. 12. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem hipófoltnak tűnik.
2011. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is annak tűnik. Kiszedte a színét. Nem lehet, hogy domestos, vagy valami klórtartalmú vegyszer volt a kezeden, mikor betetted a gépbe?
2011. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a kristályoktól van ez keresztanyám is panaszkodott h neki is az új fölsői is ilyenek lettek -->neki a persiltöl lettek ilyenek a ruhái :(
2011. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem hiopó, nincs is hipom. Ez a mosósás után van, és csak néha jelentetik, és mindig csak a fekete pamut anyagokon.


Aszem, hogy a 13:28nak van igaza, mert mástól is ezt az észrevételt kaptam.

2011. jún. 12. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hypo, az fehéret hagyna. Ez a mosószer egyik komponense. A fekete ruhákat, táskákat folyékony mosószerrel mosd, az nem hagy nyomot!
2011. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De folyékony mosószerrel mos,kedves utolsó.
2011. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek a szabadidő ruháim (feketék)!Csak sokkal több és jobban látszik!Pedig én sem hypózom a ruhákat!Főleg nem a feketét!Mitől lehet?Jó pár ruhám már tönkre ment ez okból!
2011. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!