Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elszíneződés, mit tegyek?

Elszíneződés, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összemostam a világoskék ruhámat a sötétkékkel, mert azt hittem most én leszek a fasza gyerek, h 2 in 1 elintézem, erre nem befogta a sötét a világosat? Úgyhogy a helyzet: a világoskék ruhán vannak apróbb, sötétebb elszíneződések, foltok. Nem olyan feltűnő, de ezt azért mégsem akarnám felvenni, mint koszorúslányruhát...az anyaga egyszerű textil, tehát nem egy nagy was ist das, de azért mondhatnátok néhány tippet, mivel szedhetném ki...(a Vanish folteltávolító szappan nem segített) :)
2011. jún. 15. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! általában ha újra meg újra kimosod, kifakul a "vendégszín" :)
2011. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ki is próbálom, csak tartok tőle, h akkor a saját színe is bánja. :D
2011. jún. 17. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok! Pont a koszorúlány ruhával kell vacakolni?:)))


Amúgy én is jártam egyszer. (csak azok hétköznapi ruhák voltak, én is lusta vagyok szétválogatni) semmivel nem tudtam őket kiszedni.

2011. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most ebben mi volt a jó tanács? :D Amúgy már nem a koszorúslány ruhám, gondolhatod. :) De megoldom a problémát, jó lesz kintre az a ruha. :)
2011. jún. 22. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!