Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem lesznek illatosak a...

Miért nem lesznek illatosak a kimosott ruháim?

Figyelt kérdés

Ecetes mosás megvolt,

szűrőtisztítás megvolt,

tartálymosás megvolt

mi lehet a baj?


2011. jún. 24. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
A mosógép megfelelő időben (az utolsó öblítésnél) szívja az öblítőt? Mert nekem egyszer elromlott a gépem és már a mosás elején befolyt az öblítő - így a végén csak sima vízzel öblített és nekem sem lettek illatosak a ruhák.
2011. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Régebben a mosószer illatát is jól éreztem a ruhákon, most azt se:(

de legalább most nem büdik:)

2011. jún. 24. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
a gagyi öblítőktől nem lesz illatos..
2011. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekünk volt nemrég valami márkás vanish oxi akson vagy mi kb és használat után a ruhák,szőnyeg teljesen lábszaghoz hasonló illata volt:S
2011. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

elöl vagy felültöltős a gép?

ha elöl, akkor az öblítés idején tölts bele öblítőt. egy próbát megér. egyébként nekem is furcsa ez a probléma.

2011. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Valamit tuti nem jól csinálsz.Az utolsó öblítésnél rakd bele az öblítőt.(már ha elöltöltős)És ne csöveset!Lenort vagy silant.Ja és ha folyékonnyal mosol,ne várj illatot mert az elnyomja az öblítőt.Nekem is ez a bajom.Így vissza állok porra.
2011. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lesd ki mikor csinálja az utcsó öblítést és öndsd be a tartályába én azt vettem észre hogy az elöltöltős gépekben nem érezni olyan erősen az öblítőt az enyim 3 éves volt és elköltöztem most felültöltős whirlpool om van és erősen lehet érezni az öblítőt ha rányomom az öblítőstoppot akkor extra erős illatúak
2011. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Higítod az öblítőt?
2011. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem higítom az öblítőt.
2011. jún. 26. 15:14
 10/10 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a gép túl korán adagolja az öblitőt, és az utolsó öblitésnél kimossa az egészet?
2014. júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!