Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan szedjem ki belőle?...

Hogyan szedjem ki belőle? Mivel távolítsam el?

Figyelt kérdés

Vettem egy gyönyörű szép alkalmi ruhát, aminek a felsőrésze csillogó hófehér volt az alja meg fekete. Gondoltam, hogy ha egyberészes, akkor biztos ki lehet mosni, de tévedtem :-(

Összefogta a fehér részt a fekete, és a végeredmény szürkés fehér lett belőle. Ki lehet valahogy szedni belőle?

Várom az ötleteket, különben dobhatom el...Köszi!


2011. jún. 27. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg vizes addig még 1x gyorsan ki kell mosni színfogó kendővel együtt. Ha már száraz, ugyanezt javaslom, csak amúgy nagyobb az esélye, hogy kijött volna belőle.
2011. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad hogy milyen anyag: selyem,bársony,dzsörzé.

Én egy minimális vízzel higított hypoval próbálkoznék második körben,ha sima mosással,mosószerrel nem jön ki.

2011. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
DM-ben kapható MOSÁSMENTŐ-vel! Én már többször jártam hasonlóképpen és mindig segített ez a készítmény. Ha jól emlékszem 5-600 Ft körül van egy doboz ára, ami 1 alkalommal használható fel.
2011. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!