Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki tud nekem elmondani hogy a...

Ki tud nekem elmondani hogy a matricát hogy lehet le szedni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet a hűtőről a matricákat eltávolítani kérem aki tudja árulja el nekem,mivel tudom feloldani?
2011. jún. 28. 16:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
próbáld meg ilyen mosogatós dörzsi bigyóval meg egy kis mosószerrel:)( remélem lehetett érteni) esetleg egy kis súrolószer
2011. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bix válasza:

[link]


ezer éve ezt használom, tökéletes. a szaga hányinger, de felold bármit. laptop műanyagot se oldotta meg, a matricát viszont leszedte:) nem olcsó tudom, de egy ilyet vettem kb hasonló áron 4 éve, és kb 80%-on van...

2011. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mosogatószerrel mosd át, áztasd egy félórát-órát. Akkor érdemes, ha amúgy is a közelben ügyködsz, mert mivel víz alá nem tudod tenni, ötpercenként át kéne törölni. Egy idő múlva lejön.

De gondold át, mert ha régóta van a hűtőn a matrica, akkor könnyen lehet, hogy egészen más színe van alatta, mint mellette!

2011. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj be,ahol müszikit/zöldkártyát csinálnak autókra. Van egy spray,amivel leszedik a rendszámról a régi matricát.Én onnan kértem egy (majdnem)üres flakont,még volt benne egy kicsi.
2011. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Féktisztító spray.
2011. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Most lehet, hogy kinevettek, de én egyszer a tévében láttam, hogy sima majonézt kentek a matricákra, jó vastagon bedörzsölték vele, és pár órát állni hagyták, majd könnyedén lekaparták. Nekem bejött ez a módszer, így távolítottam el az íróasztalról az ezeréves matricákat. Igaz, kétszer ismételtem meg a majonézes "áztatást", de sikerült.
2011. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Folt benzin!

Szinte mindenhol lehet kapni (háztartási bolt, festék bolt, tesco...) És olcsó, akár hol veszed 1000Ft alatt van 1 liter.

2011. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
spakli
2011. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sebbenzin!
2011. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vízkőoldóval kell feláztatni, olyat válassz, ami kényes felületre is (pl.vízcsap) alkalmazható. Utána lemosható, vagy ledörzsölhető.
2011. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!