Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek ennek lőttek vagy...

Szerintetek ennek lőttek vagy valahol lehet másikat venni hozzá? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pasimmal vannak problémák 23 éves én 24 és mikor festették a lakás behülyült és leütötte a kaputelefont a falról sütöttem muffint valami baja volt vele és hozzámvágta utána bezárkozott a szobánkba én nekiáltam takaritani kijött és bevert eggyet a porszívómnak ami eltört és onnantol luftot szivott utána a mosogatógépemre haragudott meg és ököllel belevágott a kezelőjébe ott el is költöztem egy hétre de szeretem és visszamentem hozzá normális volt utána olyan erőszakosan sexelt velem hogy majdnem ottmaradtam és másnap is fájt utána mondtam hogy most nem alaklmas és bevert eggyet a gipszkartonos falba majd utána a mosógépemnek támadt neki a típusa : Whirlpool AWE 7519 és még csak 3 honapja költöztünk külön a lakás közös és most eljutottam arra hogy elég volt és a sok tárgybol amit tönkretett már párat pótoltam persze szinte mind az enyém volt a mosógépnek a tetejét szorongatta meg elgörbitette meg kifejelte a helyéről és az adagolo is eltört mennyibe kerülne megcsináltatni??? előre is köszi szépen mindenkit felpontozok elnézést a helyesirási hibákért de remegek az idegtől :S
2011. júl. 4. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A pasid rendesen tolja a koxot ugye? A sok bevitt tesztoszterontól lesznek ilyen agresszívak!

Beszélt rá, hogy hagyja abba a szteroidokat, mert fiatalon fogják eltemetni!

2011. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem tudom mit eszik vagy mit nem nem lehet vele beszélni sem agresszív mint az állat ha bekattan akk tör zúz és megábnt és megcsal :( elegem lett teljesen nem tudok mit tenni vele

szerintem szed valamit az 100

2011. júl. 4. 23:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem. Most párkapcsolati problémád van, vagy a mosógéppel van bajod? Mert akkor írhattad volna azt is, hogy eltört a mosógép adagolója.
2011. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mosógéppel és nem csak az adagoloja hanem a teteje is és arra vagyok kiváncsi hogy mennyi megcsináltatni hiszen még csk 3honapos a gép !!!!!!!!!!
2011. júl. 4. 23:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
csere!Nem csak a mosógépet,de a pasit is érdemes lecserélni,mert ha már nem tudja az agresszióját a tárgyakon levezetni,te jössz!Aztán majd azon gondolkodsz legközelebb,hogy mennyibe jön egy fogpótlás...
2011. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy komplett idióta lehet.Szépen bevasalnám rajta a káromat,és ejteném a pasit..
2011. júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Tök felesleges javíttatnod, két hét múlva úgyis megint szétveri.

Egyébként most bunkóság, de ha te képes voltál a tágabb környezetedben potenciálisan szóba jöhető ezer pasi közül a legbal*szabbat kiválasztani, sőt, mit kiválasztani, képes voltál össze is költözni vele, akkor megérdemled a sorsodat.

2011. júl. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem teljesen értem a kérdésed a házimunka kategóriában,igaz elég sok összetört háztartási gépet említettél,de nem tudom, hogy azok miatt vagy magad miatt aggódsz. Mert egy gép,drágán ugyan,de pótolható,de mi van ha téged tör össze a kedves. Ez a tipikus,agyonver,de azért szeretem mert olyan rendes ember. Hát te tudod! Ha elköltöztél,van is hova menned,akkor mire is vársz. Ha meg nem akarod elhagyni, csináltasd hetente újra a lakást,ő megváltozni nem fog!
2011. júl. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Ne javíttass, költözz el legalább 300 km-re!

Mossál kézzel!

2011. júl. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pasid nem normális de te sem vagy az hisz vele élsz!
2011. júl. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!