Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A villa fogai közül, hogy...

A villa fogai közül, hogy tudom kiszedni a szennyeződést?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nekem van erre egy külön fogkefém és avval tisztítom ki ha szükséges.
2011. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én áztatni szoktam egy ideig pl. mosogatóban vagy tányérban, utána könnyebben kijön.
2011. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Áztasd be domestosos vízbe, aztán jól átsúrolni. Csodákra képes:-)
2011. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Evőeszközöket Domestosban ne áztass,mert az erős vegyszer,nem mosogatásra való. Használat után rögtön mosogass el. Ha erősebb a szennyeződés,akkor hagyd egy ideig a mosogatószeres vízben,utána könnyű elmosni.
2011. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én külön körömkefét használok.A legjobb.Egy-két húzás és már tiszta is.
2011. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hypós-vízben áztatom az evőeszközöket, nagyon szép lesz tőle. A minták közül is kiszedi az elszineződét.
2011. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azóta soha nem áztatom domestosos vízbe az evőeszközöket, mióta egyszer kipróbáltam, de utána hetekig domestos szagúak voltak. Nem lehetett velük enni, mert undorító vegyszerszag áradt róluk.

Azóta ecetes vagy citromos vízbe áztatom, és az is csodásan fellazítja a szennyeződéseket. Fogok egy dörzsit vagy egy fogkefét, és azzal szépen átdörgölöm. :)

2011. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

na figyu. tégy egy próbát 1 darabon, ha tetszik csináld meg mindegyikkel.



tedd a mosogatótálcádba (üres legyen) szórj rá szódabikarbónát! önts rá ecetet.


habzani fog, ha eltűnik a hab, vadiúj lesz.

2011. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A domestos elleneseknek elmondanám:

Régebben is hipóval fertőtlenítettek. Utána jó mosószeres forró vízben elmosták még egyszer, majd tiszta forró vízzel elöblítették, majd tiszta konyharuhával eltörölték és a helyére tették. Nem volt hipó szaga!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egyszerűbb ha étkezés után leöblíted vízzel. nem kell feltétlen elmosni, de mondjuk beleteheted egy vízzel teli edényben (ami szintén mosatlan pl)
2011. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!