Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimoshatom mosógépben a...

Kimoshatom mosógépben a Nike-s edzőcipőm?

Figyelt kérdés
Kiszeretném mosni, az alja a fehér volt, de besárgult, és nem tudom, hogy hogyan lehetne újra fehér. Ha kimosom akkor ez lehetséges ? Hány fokon mossam ? Vagy van más tippetek, amivel "kilehet fehéríteni" a cipőt ? Köszi
2011. júl. 21. 12:46
 1/5 anonim válasza:
ha az alja sárgult be,ami nem a textilhez tartozik,akkor sztem nem jön ki,még mosással sem....én kiszoktam mosni,ha koszos,az kijön belőle.de nem lehet,hogy azért sárga,mert már régi a cipő?én akkor jártam igy.
2011. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
anyukám be szokta áztatni valamibe egy pár órára és utána mossa ki...talán hipóba?
2011. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miből van az alja, ami be van sárgulva? Mert nekem gumiból és nekem is be volt sárgulva, de én óvatosan domestossal lemostam körömkefével csak a gumi részt, és egy kicsit fehéredett
2011. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sose ! A cipő bőr, ami mosáskor vagy áztatáskor a cserző anyagot elveszitve károsodik, tehát kikeményedik, összemegy . Semleges kémhatású mososzer vagy mosószappan ajánlott.
2011. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy bőr?
2011. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!