Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használható marad az ágy? Az...

Használható marad az ágy? Az ágy kis részére rá lett fújva raid rovarirtó, ami nem túl bőrbarát, miután megszáradt, vagy kiszellőzött ugye használhatom az ágyat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 18:30
 1/7 anonim válasza:
0%
Nem. Dobd ki, vegyél újat. 20.000 körül kapsz ágykeretet, 30.000 körül a matrac egy darab. Megérte lefújni?
2011. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha ágynak használod, teszel rá lepedőt. Akkor mi a gond? Amúgy szépen ki lehet akár pucolni Vanish tisztítóval.
2011. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az hogy dobjam ki, ugye nem volt komoly? lepedőt használok igen, meg meg is száradt, és egy egészen kis részére lett fújva egy kevés csak. De azért mégis érdekel, hogy ettől ugye használhatom, nem kell tényleg kidobni, nem igazán lenne kedvem emiatt új ágyat venni, de miatt bőrbajom ugye nem lesz?
2011. júl. 25. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha akarsz keress a jofogas.hu-n ágyat van ott olcsó is.mi is vettünk egyyet 5.000ft ért és nincs is kifeküdve meg semmi ugy hogy jó állapotban van.
2011. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Kissé túlparázod az egészet.
2011. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tényleg nem kell kidobni. Mosd ki a lepedőt, és kész. Semmi bajod nem lesz tőle. Első voltam.
2011. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs de: LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Hacsak nem vagy rovar, nem lesz bajod tőle. Ha annyira veszélyes lenne, akkor szerinted akármilyen hülye megvehetné a sarki kisboltban is?!

Amúgy az ágytakaró jó dolog, ha valami az ágyra ömlik, vagy ilyen esetben elég csak azt kimosni. :P

És semmi bajod nem lesz, a bőröm hiperérzékeny minden vacakra, és napi szinten ücsörgök a kanapén, ami szerintem már vagy fél flakon RAID-et kapott az elmúlt fél évben. Még élek. Sőt, múltkor a parkettámra is fújtam vagy két helyen, mert jött a ronda pók, kicsit csúszott, aztán két napig mászkáltam rajta, mire időm volt felmosni.

Ennyire ne parázz rá ilyesmire. :P

2011. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!