Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Centrifugás felmosó vödört...

Centrifugás felmosó vödört milyent vegyek? Speedy Mop, Spinc&Go kizárva.

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 11:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem vileda van, szeretem. Anyumnak spin@go, a viledásnak háromszög alakú a feje, ez jobb a sarkoknál, meg szárazabbra ki lehet csavarni, mint a másikat.
2011. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A vileda is jól kicsavarja a rongyot? Spin & Go-t akartam venni, de olvastam, hogy sokaknak letört a pedálja. Az a lényeg, hogy nekem parkettára kell és annak meg árt a víz. A hagyományos felmosót pedig nem tudom úgy kicsavarni, hogy cseppmentes legyen. Vileda jó?
2011. júl. 28. 12:16
 3/21 anonim ***** válasza:
A vileda sokkal stabilabbnak tűnik. Én kb 5-6 hete vettem, tehát nem régi, de masszívabb a feje is, meg a vödrön a fogaskerekek is. Ezt tényleg szárazabbra lehet csavarni. Ha jó vizesen akarok felmosni, pl. terasz, akkor elég egyszer rálépni. A házban nálunk is járólap van és laminált padló, a járólapnál kétszer lépek rá, a lamináltnál háromszor, de akkor már tényleg alig látszik a nyoma, pillanatok alatt száraz. Meg jóval hosszabbak a rojtjai, lehet, hogy azért is csavarja szárazabbra.
2011. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Nézegettem neten, de te hol vetted? Milyen boltokba keressem? Én még gondolkodom a Leifheit felmosóban is .....
2011. júl. 28. 13:08
 5/21 anonim ***** válasza:

Én Intersparban vettem, akcióban volt kb. 8.000,-Ft.

A Leifheit-nek is van centrifugása? Nem is láttam még. Mindjárt nézek neked viledásat.

2011. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen, a Leifheit-nak is van centrifugása, 9.000 Ft. ha jól láttam, de így képről olyan nehéz megállapítani, hogy hogyan működik. Boltokat pedig nem találtam, ahol személyesen megnézhető, csak webshopban láttam. Mindjárt megyek a Metro-ba, ott régen volt. Viledást is nézek ott, hátha van.
2011. júl. 28. 13:33
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, alig találtam meg, nem tudtam a pontos nevét. Pont ilyen az enyém, de keresgélj, hátha találsz olcsóbban.

[link]

Szerintem ezzel elégedett leszel, én még nem bántam meg. :)

2011. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nézd, itt a Leifheit, szerintem ez elég vizes marad.

http://www.youtube.com/watch?v=oiKrJjN9SNg

Remélem, még időben van, nem indultál el. :)

2011. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm szépen, hogy meg kerested! Én nem is találtam ezt a fajtát, ez jónak is tűnik, árban is ennyit szánok rá. Hálás köszönet.
2011. júl. 28. 13:42
 10/21 A kérdező kommentje:
Itt vagyok még, köszi, hogy segítesz! Akkor szerint ez kilőve. Viledákra sosem volt még panasz, az jó márka.
2011. júl. 28. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!