Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vanish szőnyegtisztító porról...

Vanish szőnyegtisztító porról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Nagy szőnyeg van az albérletünkben, nem tudnám felszedni. Szürke színű, és eléggé ráférne egy takarítás. Takarítógépünk nincsen, kefével nem tudom súrolni. (sajnos nekem az olyan, mint másnak a tányér alján a villacsikorgatás, képtelen vagyok azt a hangot elviselni)


Erre a szőnyegtisztító porra gondoltam, ha ez működik. Vagy más ötlet?


2011. júl. 30. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
nekem nem vált be egyik vanish tisztító szer sem, nagyon mérges voltam, mert sokan ajánlották , hogy milyen jó.
2011. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem vállt be....
2011. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor hogyan tudom kitisztítani?
2011. júl. 30. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be. Ecettel átkeféltem egy puha kefével,a foltokat is kivette.
2011. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szőnyegtisztító tényleg nem jó. Ha bérelsz szőnyegtisztító gépet, ahhoz nagyon jó vegyszert adnak. Elég fél napra bérelni, szép lesz és gyorsan szárad.
2011. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hol lehet ilyen gépet bérbe venni?
2011. júl. 30. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a por tényleg csak pénzkidobás.

Ha nagyon koszos a szőnyeg, tényleg érdemes bérelni egy takarítógépet (a helyi hirdetőújságban biztos hirdetnek).

Előtte próbáld ki ezt: felmosóvödörbe tegyél forró vizet és mosószert v. kevés Domestost és miután felporszívóztál, dörzsöld át alaposan a felmosóval a szőnyeget, aztán csinálj huzatot és hagyd, hogy megszáradjon.

2011. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van subaszőnyegünk több is, de nem óriásiak, fel lehet venni és kertes házban lakunk.


Egyszer apám nagyon mérges volt és épp akkor voltak kinn "szellőzni" a szőnyegek, ő meg bedobta a medencébe, bár az meg tiszta alga meg mocsár volt.


Anyámmal tisztítottuk ki a 6 db subaszőnyeget, csak 2 és fél doboz ULTRA DERM-mel. ;]


Többféle is van, így hogy biztos hatást érj el, mutatok egy képet: [link]


És nem kell kefével súrolni, mi a kezünkkel csináltuk de én allergiás vagyok e szerekre és egy zacskót húztam a kezemre, úgy dörzsöltem.


Sok sikert!

2011. aug. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!