Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a joghurtot a fűrészporos tapétáról?

Figyelt kérdés
Ugyanis, tegnap átjöttek a barátnőim, a drága bátyám pedig, megijesztette az egyiküket, akinek a joghurtos poharának a tartalma, szépen beterítette a tapétát. Nagyon fontos lenne, hogy a megmaradt hatalmas foltokat valahogy eltüntessem. Próbáltam vízzel, a vasalós módszerrel, de semmi eredmény.. Nagyon örülnék, ha valaki tudna bármilyen hasznos tanácsod adni. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. aug. 6. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mosogatószeres szivaccsal próbáld meg. A joghurtnak van valamennyi zsírtartalma is, a tiszta víz nem hozza le. Bár lehet, hogy ezt a lehetőséget már elcseszted a vasalással. Zsírosat soha nem szabad megvasalni, mert beleég az anyagba. De azért egy próbát még megér. Mindenesetre ne vasalóval szárítsd, hanem ha nem tudod kivárni, amíg magától megszárad, inkább hajszárítóval.
2011. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
utána babahintöport rá!
2011. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!