Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet eltüntetni a...

Mivel lehet eltüntetni a ragasztó nyomokat az üvegről?

Figyelt kérdés
A fa bejárati ajtónkban van üveg, és festéskor körbe lett ragasztva, hogy az ablak ne legyen festékes. Sajnos elég csúnyán sikerült csak leszedni, túl jól odaragadt. Mivel lehetne szépen lemosni az üvegről, van valamilyen spéci oldószer, amivel szépen lejön, úgy hogy ne kelljen összekarcolni az üveget?
2011. aug. 8. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Körömlakklemosó, lakkbenzin, alkohol....csak vigyázni kell, mert a festéket is oldja ám a fáról...

Ha nagyon oda van ragadva, akkor jól feláztatni az elözöekben felsorolt cuccokkal....

2011. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajszárítóval próbáld meg melegíteni, nekem úgy lejött.
2011. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második megoldásnál (is) elégge fent áll a veszély, hogy vele együtt jön a fáról is a festék...
2011. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én alkohollal szoktam leszedni a ragasztót pl a gyerekeim teleragasztották a hűtőt matricákkal és azokat is ezzel szedtem le vagy nem rég egy telóról szedtem le igy egy matricát.Egyiknek sem lett baja.Ja és szedtem már le új bútorról is mert szállításhoz össze lettek ragasztva az ajtók,nem lett baja.
2011. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első ajánlata a jó, de sima víz és a mosogatószivacs dörzsis fele is jó-legalábbis mi a kirakat üvegről így szedtük le mindig a cellux maradékot.
2011. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az ötleteket, hétvégén kipróbálom.
2011. aug. 9. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!