Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet kiszedni a ruhából...

Mivel lehet kiszedni a ruhából a pillanat ragasztót?

Figyelt kérdés
Rácsöppent az új melegítőmre. Azt hallottam egyszer h benzinnel ki jön. Igaz???
2011. aug. 10. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni,de szerintem semmivel.A papír ragasztó az ki jön ,de az ilyen erős ragasztók nem.Sajnos a ruhát roncsolja.Gondolom a másik felére is át ütött,,,
2011. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
33%
ollóval
2011. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SA8 Prewaash spray-t próbáld ki. Nekem már hozott ki ragasztót. Nyilván függ a ruhától is, meg a ragasztótól is, de egy próbát biztosan megér.
2011. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
semmivel...hisz úgymond beleég az anyagba,,,
2011. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
2011. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18:05 vagyok. Mégegy ötlet: tegyél rá egy védőruhát, és nyomj rá forró vasalót.
2011. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Benzint írtak, vagy acetont, de a javaslatok kb. 9:1 voltak az aceton javára, én azt vettem. Kivitte. Utána kifehéredett, azt egynapi vizes áztatás eltüntette. Ez egy katonai tereptarka nadrág volt, nyom nem maradt, egyébként nem látható felületen, valami belső vsszahajtásnál vagy ilyennél előbb kell egy próbát csinálni.
2022. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!