Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen tűzhelyetek/sütőtök/főz...

Milyen tűzhelyetek/sütőtök/főzőlapotok van és meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés

Most tervezzük lecserélni a régit. Az valami magyar gyártmányú, 30 éves, 4 gázégős, gáz sütős.

A kérdés, csak, hogy milyenre. A főzőlap mindenképpen jó lenne ha gázos lenne. A sütő lehet elektromos, ha a magasabb számla ellenére szebben süt. Különálló vagy beépíthető... ezt sem döntöttük még el. Melyik jobb?


2011. aug. 26. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem Acanta gáztűzhelyem van és nagyon szeretem. Igaz, már több mint tízéves, de gyönyörűen süt-főz-grillez. Ráadásul használan vettük 10 ezerért :D Anyukámnak is ilyen van, ezért bíztam benne, hogy jó lesz, és beigazolódott.

De ha te újat szeretnél, akkor ez nem játszik..

2011. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Te vagy az, akinek az anyósának van egy Mora tűzhelye, ami odaégeti a piskótát? :)
2011. aug. 26. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem Pelgrim pk 424-es van.Még néhány év,és újat veszünk.

Szempontok:

-Mindenképp kombi legyen!!!

-Lehetőleg régi,ismert márka.

-Nem kell a beépített.

-A sütő mindenképp digit.programórás!

-Jó lenne,ha a nagy gázégő elől lenne.

-Nem akarok"inox"-ot.

-Minél nagyobb sütőtérfogat.


---Amit eddig néztünk: Gorenje,Bosch,Siemens,AEG.

2011. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egy Bosch főzőlap van, gázos, az anyaga pedig edzett üveg. A nagy hátránya az hogy nehéz tisztántartani, de nem romlott még el soha. A sütő az pedig Gorenje típusú, elektromos, avval sem volt gond, van egy halom funkciója de még a felét sem próbáltam ki. Szerintem olyan nagyon nem lehet mellényúlni ha nem a legolcsóbbak közül választ az ember.
2011. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.


Mindenképp inoxosat szeretnék, mert a hűtő is az. Ráadásul az még hosszába szálcsiszolt is. Ugyan ilyenbe sütőt biztos, hogy nem fogok kapni, de akkor már legalább a színébe ne üssön el.

Amúgy nekem semmi bajom az inoxxal.


Amit eddig néztem és tetszett, Bosch és Siemens volt. Volt még egy Samsung is. Annak a főzőlapja gázos volt és szintén fekete edzett üveg lapra voltak ráültetve a gázégők. Ez is jól nézett ki de ennek az ára 140 volt. Jó lenne ha 100 alatt megúsznánk.

2011. aug. 26. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Whirpool inox gáz főzőlap és beépített villanysütő. Nagyon elégedett vagyok vele. A gáz főzőlapot én jobban szeretem. A különálló sütőnek pedig az előnye, hogy magasabbra van beépítve, számunkra is kényelmesebb, másrészt kicsi gyerekünk van, az ő biztonsága miatt is jobb.
2011. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha inoxot választasz, akkor jobb ha "ujjnyom-mentes"-et, főleg a sütőnél.
2011. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem a főzőm gáz, és Bosch. nagyon jó, inox kivitel, könnyű takarítani, 40e volt, 2 éve.


a sütőm Fagor, szintén inox, villany, sok funkció, szépen süt, légkeverés, miegymás :)

asszem 90e körül volt szintén 2 éve.


szerintem a beépíthető igényesebben, modernebbül néz ki, és jó, hogy mindkettőt az igényeidre és a pénztárcádra szabhatod. :)

2011. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 60x60 cm-es kombinált Gorenje van. 7 éves, gondom nem volt vele, felül gázégős, alul elektromos, multifunkciós sütővel. Ja és nem beépíthető, hanem szabadon álló.
2011. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!