Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért mossa anyukám külön a...

Miért mossa anyukám külön a fehérneműket (melltartó, bugyi, zokni, alsónadrág, stb. ) a többi ruhától?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 11:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Tessék anyukával kommunikálni! Kérdezd meg, miért is történik ez így! Talán anyukád is örülne a beszélgetésnek!
2011. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem őt kérdezed, legalább megtanítana némi házimunkára!
2011. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok a szemében buta tudatlan lenni. Így legalább okosodnék anélkül, hogy bármit gondolhatna rólam.
2011. szept. 6. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értettem annak idején, hogy anyukám miért vasalja ki a zoknikat. Hál'istennek, akkor még nem volt internet, meg GYK, így hát összeszedtem a bátorságomat és megkaptam a választ.
2011. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg magasabb hőfokon mossa a fertőtlenítés miatt. Egyébkén a "békebeli" háziasszonyok is a fertőtlenítés miatt vasalták a fehérneműt.
2011. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
biztos ez a mániája. Nekem a melltartók pl. mosózsákban vannak, de a felsőkkel együtt mosom őket, a bugyit, zoknit meg színek szerint, pl. a fehéreket a törölközőkkel, a sötéteket a munkás cuccokkal vagy más sötét holmikkal.
2011. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, mi soha nem mossuk külön. És nem is vasaljuk. Mégsem kaptam emiatt soha semmilyen fertőzést.
2011. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
anyukád nagyon ügyes háziasszony, szeretném ha anyósomat meggyőzné hogy azt igy kell és nem mindent egybe mosni, mint pl bugyit a konyhai törlőkendővel, abrosszal...örülök hogy másoknak is van ilyen mániája hogy az egymással összeillőket mossa egyben...én is igy csinálom (ha anyós előbb be nem pakol...)
2011. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!