Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy pannónia varrógépem,...

Van egy pannónia varrógépem, de nem tudom hogyan működik (. )?

Figyelt kérdés
Még sosem varrtam varrógéppel.Annyit látok,hogy lábbal hajthatós,de nem tudom ,hogyan lehetne vele varrni.A típusszámot kerestem rajta,de nem látni.Valaki meg tudja mondani hogyan lehet ezt használni?
2011. szept. 11. 10:38
 1/2 TJózsef ***** válasza:

Nem szép, hogy senki nem segített mindeddig. Nagy dologba fogtál, lábhajtásos képpel kezdeni kicsit gázos, de nem lehetetlen. Sokat dobna, ha lenne egy korabeli használati utasításod. Ha nem is éppen erre a típusra, nem baj. Akkoriban elég egyforma gépek voltak. Ha még élő a téma, kérlek, küldj egy üzenetet a joozsibaacsi@gmail.com címre.

Biztosan tudok eredeti leírást szkennelni vagy másolni, a többi már magától menni fog.

2012. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán a Pannónia név miatt nem érkezett rá válasz. A név alapján feltételezem, hogy magyar, de még sose láttam. Azt akartam volna inkább csak megjegyezni, hogy aki egy fajta gépen tud varrni, ez mindegyiken tud. Olyasmi ez, mint az autóvezetés, vagy a kerékpározás. A kérdés még aktuális?
2014. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!