Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik wc fertőtlenítő kék a...

Melyik wc fertőtlenítő kék a vízben?

Figyelt kérdés
Illetve ki, milyet használ?
2011. szept. 20. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

arra gondolsz, amitől konkrétan kék víz folyik?

én a dm-ben szoktam venni olyan tablettát, amit a tartályba kell dobni és így folyik kék víz :D

de lidl-ben is van ilyen

2011. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
arra gondolsz amit a peremre erősítesz? Mert abból még nem találkoztam kékkel, deszerintem az lehet amit közvetlen a tartályba kell tenni ilyen kapszula szerű
2011. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Dm-ben van ilyen peremre akasztható utántöltős, kék és sárga.
2011. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, DM vagy Rossmann, de csak akkor működik, ha tartályos WC-d van, abba kell bedobni. Szép lassan oldódik fel, kb. egy hétig is jó egy tabi, vagy több, már nem emlékszem.
2011. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lidlben is lehet kapni. 4 db van egyben 2zöld és 2kék. Mi ilyet használunk itthon sokáig színes tőle a víz.
2011. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tartályba dobósra gondoltam, de senki nem írta mi a neve:)
2011. okt. 3. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Wc-tartályba bedobós tablettából nagyon sok féle van, kék színben is. Szinte az összes bolt, Tesco, Lidl, Dm, stb forgalmaz ilyen saját márkás tablettákat. Szerintem külön márkaneve nincs. Vagyis ahány féle, annyi féle neve van.
2011. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kék vizet csináló tablettának én se tudtam a nevét. Bementem a dm-be és mondtam az eladónak, hogy azt a bizonyos tablettát keresem és megmutatta hol találom. : )
2011. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
General Wc korong
2012. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!