Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » HOgyan mossam ki a gépben a...

HOgyan mossam ki a gépben a voile függönyeim, h ne legyenek gyűröttek? Mert kivasalni egy örökkévalóság!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 16:24
 1/8 anonim válasza:
100%
Minél hidegebb vízben, szinte csak öblítve. Végül is egy függönyön csak por van, nem vörösbor és fűfoltok. Rövid ideig mosd, és ha van és lehet az adott hőfokon, akkor gyűrődésgátló programmal. Mikor kiveszed a gépből rázd ki, és úgy tedd a szárítóra h teljesen sima legyen és lehetőleg minél kevesebb hajtás. Ha szabadban szárítod még hamarabb fel is lehet tenni.
2009. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kicentrifugálni egyáltalán. Esetleg kézzel a kádban. Úgyse olyan koszos, minek gyűrni? Áztatás, lögybölés, öblítés.
2009. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi mosógépben szoktuk kímélő programon. 200 fordulattal centrifugálja, de nem szokott összegyűrődni, ja és prsze a legalacsonyabb (30°C) hőfokon.
2009. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
jó tanács: ne tedd szárítókótélre hanem vizesen akaszd fel én is ugy szoktam és nem lesz gyűrött
2009. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 timido válasza:
100%
utolsó válaszolónak igaza van, én is úgy szoktam.
2009. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van vizesen kell visszarakni. Kímélő program, 30 fok, alacsony fordulatú centrifuga. Én próbáltam már centri nélkül, de muszáj volt visszarakni egy kímélő centrifugálásra, mert nagyon csöpögött a víz belőle.
2009. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is ilyen függönyeim vannak de én mindig kivasalom. A csipkefüggönyöket lehet nedvesen feltenni mert kilógja magát. Viszont a voile soha nem lesz vasalás nélkül olyan szép. Bármit kipróbálhatsz (én is ezt tettem) de úgyis be fogod látni hogy ezt vasalni kell és kész....mert akkor lesz olyan amilyennek látni szeretnéd.

2009. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Hát jó munkát magamnak! :) :(
2009. ápr. 30. 20:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!