Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudnám eltávolitani a...

Mivel tudnám eltávolitani a kávélerakodast a kiskanalakrol?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Mosással.

Nem tudom milyen lerakódásra gondolsz, én még soha nem láttam semmi ilyesmit a kanalaimon.

2009. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
próbáld szódabikarbónával vagy sóval kis vízzel hígítva áztassd!
2009. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a teától néha olyan már mintha rézből lenne a kanál, pedig amúgy ezüst színű. Erre gondolsz?

Én sokáig mosom sima szivaccsal és mosogatóval. A kezem letörik, de szép lesz.


Szerintem jó lehet még valami szemcsés súrolószer. Az biztos lehozza. Vagy Cif-et lehetett kapni régen.


De szerintem menj be egy üzletbe és keress valami pasztát vagy ilyen port. Súrolótej szerintem nem elég hozzá.

Biztos kapsz valami szert és nem is drágák.


Vagy van ilyen kis dörzsi. Lehet kapni puha mosogatóval átitatott dörzsiket, vagy azt a durva drótszerűt is.


Ha bemész egy DMbe ott ezeket mind megtalálod


Vagy áztasd be citromlébe/ecetbe a kanalakat. Aztán melegvízzel jól mosd el.

2009. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Áztasd őket tömény hypoba, én tudom mire gondolsz. Ez nem lerakódás, hanem befogja egy idő után a kávé, tea a kanalakat.
2009. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, mire gondolsz. ECET!!!! 20%-os, vízben jó töményen egy éjjel ázni hagyod a kanalakat-villákat. Utána másnap ronggyal áttörlöd és ragyogni fognak. Nekem bevált. Azóta minden héten legalább 2-3 szor teszek ecetet is a mosogatóvízbe, ragyognak még a poharak és az edények is. Ráadásul fertőtlenítő hatása is van az ecetnek. Jó munkát.
2009. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Igen arra gondoltam,hogy idövel elfogja,kicsit elszinezi a kávé,tea
2009. ápr. 28. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
forróvízbe belemártod a rongyot aztán sok sót raksz rá és dörzsölöd.
2009. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi ki fogom probálni
2009. máj. 5. 14:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!