Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van-e különbség a mosogatógép...

Van-e különbség a mosogatógép gél és a mosogatógép öblítő között?

Figyelt kérdés
Mosogatógéphez tabletta helyett folyékony mosogatószert szeretnék használni. De a gél 2200 Ft 26 mosogatásra. Öblítő van olcsóbb. Van köztük különbség vagy öblítővel is lehet mosogatni? A tabletta sajnos nem mindig olvad fel rendesen, illetve csak hosszú programhoz használható:(
2011. okt. 14. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, a tabletta sokszor nem oldódik fel. A gél viszont drága.

Nekem a por vált be. A F...sh nevű sárga dobozost használom. Ha zsírosabbak a dolgok akkor többet rakok bele, ha kevésbé, akkor kevesebbet. Szóval szerintem ez a leggazdaságosabb és legjobb megoldás.


Öblítőről (amit külön kell tölteni a kis tartályba) arról meg az a véleményem, hogy nem használom. Hiszen az utolsó öblítővízbe keveri a gép, hogy a cuccok fényesebbek, csillogóbbak legyenek.

Magyarul: bevonjuk valamilyen vegyszerrel, hogy szépek legyenek, aztán a vegyszermaradékot megesszük az edényekről.


Ezért soha nem töltök bele(hadd világítson a tartály üres jelzőlámpa)

Szerintem így is szépek az edényeim és nem eszek vegyszert cserébe.

2011. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a tabletta mindíg feloldódik. (Finish)

az öblítő nem mosásra való,hanem öblíésre mint a ruhánál.Amellé még használnod kell valamit mosogatni. gél vagy por. És ne feledd, hogyha nem tablettát használsz akkor só is kell bele

2011. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Kipróbálom a mosogatóport! Üdv!
2011. okt. 16. 22:01
 4/5 anonim válasza:

A gél az zselés állagú tisztító anyag,

az öblítő pedig leoldja a tisztítószer maradványokat,

fényessé teszi az edényeket esetleg illatossá is

és cseppmentes száradást idéz elő (ami nem mindig jön össze).

2014. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#1.

Szerintem mindenképpen eszel vegyszert,

csak az a kérdés, hogy tisztítószer- maradványt vagy öblítőszer maradványt!

2014. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!