Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell függönyt vasalni?...

Hogyan kell függönyt vasalni? Elég könnyű fajtáról van szó! Vagy akkor is kilógja magát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésed :-)
2011. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig vasalom a függönyeimet fel sem tenném anélkül. Ja és szimplán tehát hajtogatás nélkül vasalódeszkán mit ne mondjak nem könnyű igaz csak félévente kell csinálnom
2011. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Függönyt nem kell vasalni, hanem centrifugázás után még nedvesen felakasztani, akkor kihúzza magát és a hajtások is csak igy állnak szépen.
2011. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizony, nedvesen azonnal felrakni. Finom, tiszta illat és szép függöny. A vastagabbakkal azért már nem ez a helyzet...
2011. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vékony anyagok között is van olyan amit vasalni kell, mert nem lógja ki magát. Úgy kb. másfél óra munka..
2011. okt. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

én sosem vasalok függönyt, időpazarlás.

nedvesen felakasztod, kilógja magát. nekem valahogy nem okoz lelki problémát, ha nem úgy néz a lakásom, mintha egy Ikea katalógusból ugrott volna elő. :)

2011. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizony látszik, melyik függönyt vasalták ki, s melyiket nem. Én, bár gyűlölök függönyt vasalni, mégis mindig kivasalom, s csak úgy teszem fel. A nedvesen fellógatott függöny sem lesz olyan szép, mint az amelyiket kivasalták. Tégy egy próbát, majd meglátod, mennyire vagy igényes önmagaddal szemben.
2011. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kettes fokozaton, gőzölő funckióval haladósabb. Még egy anyagban sem tettünk kárt így, pedig már többszáz függönyt vasaltunk. Üdv, FüggönyFutár
2016. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!