Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » MI az a "henkel minőség"?

MI az a "henkel minőség"?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

m.á.r.k.e.t.i.n.g.!.


és te is ráharaptál a csalira.

2011. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb mosóport a Henkel-cég gyártja.
2011. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
A henkel állatokon teszteli a termékeit, tehát nálam a henkel minőség, szenvedő, vagy halott állatokat jelent.
2011. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Henkel, nem kell! :D
2011. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, erről én is hallottam, hogy a mosóporokat mind a henkel cég gyértja, aztán "versenyezteti" öket (olcsó játék hülyegyerekeknek, leszámítva az "olcsó"-t), Így az ember azt hiszi, van választása. Arra vagyok kíváncsi, ennek mennyi a valóságalapja (mert a bátyám nem hiszi el nekem), és mik ezek a mosószerek (konkrétan).
2011. okt. 19. 19:26
 6/10 anonim válasza:
egy kurv..a nagy biznisz!
2011. okt. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Takarékos-henkel alacsony ár kategoria(legolcsóbb)

Dosia-henkel alacsony ár kategoria(de drágább)

Biopon-henkel közepes ár kategoria

Tomi-henkel közepes ár kategoria


És amúgy a Benckister nevü céggel versenyeznek nem önmagával.

Nála van az Ariel,Lenor.De a Bencister inkább öblítőket gyárt de az Ariel alapra nagyon megy.(és amúgy az ariel is az egyik legdrágább)

2011. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Amúgy különböző pénztárcákra van méretezve a mosópor és ennyi, persze mind1ikből több illat van.Kivéve takarékos,és Dosia.Tomi és az Ariel megy a legjobban tehát ennyi a verseny közöttük.(áruházakba ha nézzed leginkább ezek vannak akción)

Ha érdekel még vmi szólj, 1 évig Vegyi osztályon dolgoztam.

2011. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Amúgy a "henkel minőség" összvisz reklám fogás.Azt sugalja hogy csak minőségi cuccokat gyártanak.Mind két cég sok mindent gyárt:Mosopór,öblitő,mosószer,illatosítok,mosogatógéptableták,mosogatószerek stb.

A két cég versenyzik, és még vannak kissebek de ugyan úgy világ szintüek.Tehát globálisan mindenhol megtalálhatóak.

2011. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Frappáns megnevezése az "ugyanolyan"'-nak.
2011. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!