Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi baja lesz a műszálas...

Mi baja lesz a műszálas anyagnak, ha 70 fokon mosom?

Figyelt kérdés
A kutyám párnáját akarom magasabb hőfokon mosni,hogy fertőtlenítsem. Az nem számít, hogy csúnyább lesz az anyag, de mást okozhat műszálnak a forróvíz?
2009. máj. 4. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Örök gyűröttség.

70 fok fertőtlenít?

Inkább fertőtlenítőszerrel áztasd!

2009. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hipózd ki, aztán ALAPOSAN öblítsd ki, 3x-4x legalább. 70 fokon a kórokozók még nem biztos, hogy elpusztulnak, de a fertőtlenítőszertől tuti.
2009. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobban gyűrődik, esetleg összemegy.
2009. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább összemegy, összeolvadnak a szálak benne. Nem lesz olyan rugalmas, könnyebben szétszakad, hamarabb tönkremegy.
2009. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Domestost ajánlok(vagy vmi fertőtlenítőszert),többször kiöblíted,a magas hőfok meggyengíti az anyagot,kinyúlik.Lehet hogy szerencsésebb lenne pamut anyagból párna a kutyinak,az neki is jobb,mégiscsak bőrbarátabb anyag.Szerintem.Azt magasabb hőfokon is moshatod.
2009. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!