Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Olcsóbb vasalót érdemes...

Olcsóbb vasalót érdemes venni, jól használhatóak?

Figyelt kérdés
Pl amik a tescóban vannak. Nekem nem kell, hogy sokmindent lehessen állítani rajta, csak jól működjön. Vagy ezek nem bírják sokáig?
2011. nov. 12. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy teljesen alap clatronic vasalóm van, 8 éve használom. Ugyanennek egy későbbi generációját az arukereso.hu-n 2500 Ft-ért láttam. Szerintem megéri.
2011. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én karácsonyra kaptam egy hiper-szuper teflon aljú, gőzállomásos Tefalt, hát egy nagy szar! Került vagy 15e forintba. Kb. 2 hónapja vettem a Sparban saját termékes gőzölős vasalót 2.990-ért, és szuper! 2 év cseregarancia van rá!
2011. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor itt is igaz, hogy a drágább nem feltétlenül jobb... Köszi!
2011. nov. 12. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
A márkás dolgok nem jobbak,sőt. Csak a nevet kell megfizetni.
2011. nov. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, még egy dolog eszembe jutott. Te csak az élettartamot kérdezted, az oké. De vasalni sokkal könnyebb egy jó minőségű, márkás vasalóval. Anyukámnak vag olyanja, nem tudom milyen márka, de jó és már vagy tíz éves. Emlékszem, mikor megvették, nagyon drága volt. De tény, hogy feleannyi időbe telik kivasalni vele bármit, nem kell nyomni, mint az enyémet. Teflonos, így szinte magától megy a ruhán, nem kell fizikai erőkifejtéssel húzni.


Szóval a lényeg, hogy egy alap vasalóval is el lehet lenni, főleg ha nem vasalsz sokat, de egy jó minőségűvel lényegesen könnyebbé válik a munkád.

2011. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ttiittaa válasza:

Nekem egy Philips teflonos vasalóm van kb már vagy 3-4 éve, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Azelőtt próbálkoztam egy olcsóbbal (az folyton lecsapta az automatát, ha éppen a hűtő is "rákapcsolt"...), volt egy hiperszuper fenekén nagy lyukon keresztül vázából TV-nézés közben tölthető márkás drága sz@r, 3 nap után visszavittem, mert eresztett a tömítése... Volt még egy Siemens is, azt nagyon szerettem, de hiába használtam desztillált vizet vasaláshoz, rettenetesen vízkövesedett, és szinte lehetetlen volt vízkőteleníteni...

A mostani vasalómat csap alatt is feltölthetem, a vízkő nem probléma, mert egy mozdulattal kb 2 perc alatt önmagát vízkőteleníti :-)))

Ez is szempont (nagyon kemény errefelé a víz), na meg egy pillanat alatt el lehet vasalni vele bármit...

most néztem, már 7e Ft alatt lehet kapni (anno 8 fölött volt...)

[link]

2011. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!