Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan szeditek ki a gyerek...

Hogyan szeditek ki a gyerek ruhájából a foltokat, foltot?

Figyelt kérdés

A Vanish nekem nem volt jó semmire. Vettem legutóbb Ariel Proffesional-t, de a kislányom egyik vadiúj, egyszer használt pólóját amin volt egy picike folt, nem hozta ki, viszont ilyen csinált ilyen szürke foltokat ami nem jön ki semmivel. És más ruhán is csinált ilyet. Direkt beáztattam, rá a foltra, majd belenyomtam a vízbe és kicsit állt, majd sima programon kimostam a gépben mosószert és öblítőt tettem csak bele. Nem értem én! A Persil se volt jó semmire. Meg még sokat próbáltam, már nem is emlékszem miket.

Vmi régi házi praktikát nem tudtok? Szódabikarbóna vagy ilyesmi? Az is érdekelne. Valamint mosószerek, folteltávolítók is, kinek mi jött be. Az obiba kapható kis üveges folttisztítók jók? Csak azért a kicsiért elkérnek majd 700ft-ot és azt meg sokkallom érte.

Ja és olcsó megoldást írjatok ha lehet. Amway biztos jó, de nem telik rá. Sajnos.


2009. máj. 9. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mosószóda ! Lágyítja a vizet , fokozza a mosóhatást , foltra közvetlenül még nem próbáltam . A tiszta fehér ruhákat domestosba szoktam áztatni , de szinesre nem ajánlom.
2009. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Én a tesóim ruháit Dosia fehérítős mosóporral szoktam mosni, kiegészíteni az Oxi Max-ot szoktam használni, néha Domestos-t.

A gyerekek homokos, kakaós, teás, és földes ruháit simán kimossa tisztára.

2009. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, mert a lányomnak lassan már nincs olyan ruhája amin nincs folt, és nemtudom kiszedni semmivel őket.Én tomival, + ariellel mosok, de semmi hatás.Az oximaxot már én is hallottam hogy jó .Lehet kipróbálom én is hátha.Csak nemtudom a színesekhez is jó e?
2009. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Második válaszoló vagyok, én színesekhez is használom csak kevesebbet rakok a mosóporhoz, és a a színes ruhákhoz is Dosia fehérítőset használok.

2009. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!