Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mostatok már ki műbőr dzsekit...

Mostatok már ki műbőr dzsekit mosógépben, kímélő programmal, milyen lett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tennék ilyent!Mosd ki kézzel és öblítés után(még az öblítőből is öblítsd ki párszor)ne csavard ki,hagyd kicsöpögni,így esélyes,hogy hordható marad.Ha csak kívül piszkos,akkor csak folyékony mosószeres vagy mosogatószeres szivaccsal töröld át,és zuhanyozd le.Ha át van izzadva,akkor mosd csak ki.
2011. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem átizzadt,hanem hófehér szőrme bélés van belül,a nyakánál is anyag az ujjánál is.De akkor inkább kimosom kézzel. Köszi a választ!
2011. nov. 22. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már rengetegszer:)

Sima programmal is 30 fokon.Semmi baja nem lett..Van műbőr boléróm,azt is mosom.


Egyszer vettem a turiba 1 műbőrdzsekit,azt viszont hiába mostam ki vagy 5x,nem tűnt el belőle a turkálós szag,úgyhogy azt nem tudom hordani,mert büdös nagyon:(

2011. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi,azt nem tudtam,hogy a tiédben van szőrme...Az miatt nem merném gépbe mosni!
2011. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már kimostam,semmi baja nem lett! :) Köszi! (Amúgy a gépemen a kímélő az olyan,hogy fél óra alatt max kimossa,kicentrizi 500-on,és alig forgatja)
2011. dec. 8. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!