Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet vásárolni Budapesten...

Hol lehet vásárolni Budapesten, EMA-LION gyártmányú zománcozott teaviz forraló kannát, azaz teáskannát?

Figyelt kérdés

Bonyhádon és Győrben ahol készitik, ott lehet venni is, de nem tudok mostanában oda utazni. Budapesten hiába keresem. Egy Praktikerben találtam négy egyformát, de rémes szinük volt.

A gyár honlapján nincs is rajta a termékek felsorolásánál, csak az egyik illusztráción van ott a többi edény között egy piros.


2009. máj. 13. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

én a kerepesi auchanban vettem több egyéb E-L edénnyel együtt kb 2 éve, azóta nem is figyeltem.

(amúgy nekem világoskék-fehér színátmenetes edényeim vannak)

2009. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A kék-fehérek szépek is. Én is két éve vettem, de egy krém szinűt. Akkor ez volt a "legszebb", de el tudok képzelni még szebbet is. Mostanra már nagyon elhasználódott és több kis pötty jelent meg benne, ami zománc hiány.
2009. máj. 13. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!