Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mindig gumitalpú papucsban...

Mindig gumitalpú papucsban vasaltok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 10:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
íííítöbbnyire zokniban,mert abban vagyok mindig a szobában,és ülve,régen ezért többen megszóltak,ma már nem,mert elég öreg vagyok hozzá:)) Az ingeket mindig válfára rakom,és csak másnap teszem be a helyére a szekrénybe.
2009. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
miért kell gumitalpú papucsban vasalni?
2009. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert árammal dolgozol, sőt tegyük hozzá, hogy a mostani vasalókban még víz is van. Nekem világ életemben ezt tanították, hogy vasalni szigorúan papucsban lehet. Soha nem láttam anyukámat sem mezítláb vasalni, és a férjem is mondta, bár én mindig felveszem a papucsot. Azért, ha véletlenül baj van, nem érintkezel közvetlenül a földdel és a papucs (gumi talpa) nem vezeti az áramot, és nem kell, hogy rossz legyen a vezeték.
2009. máj. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%
hát én meg erre nem figyelek, ha mezítláb akkor mezítláb ha nem nem... csak akkor ráz ha sérült a vasaló vagy a kábel... de luzer aki ilyenekkel foglalkozik... biztos akkor csak jobb kézzel huzod ki a konektorból az aljzatot, mi...
2009. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
Agyrém aki ezen izgul...
2009. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
74%

A vasaló el van látva védő földeléssel. (hacsak nem valami gagyi, kínai, noname, 1000Ft -os vasalóról van szó). Szóval ha bármi zárlat vagy baj történne, akkor a védőföldelésen keresztül megy le és nem az emberen keresztül. Szóval ha egy átlag vasalótok van, és egy átlagos jól megépített házban laktok akkor még akkor sem lehet baj, ha fürdőkádban állva vasaltok :)

Persze azért ezt ne próbálja ki senki, nem vállalok felelősséget azért, ha rossz minőségű vasaló, ésrossz elektromos rendszer van a házban :)

2009. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

a "vasalós papucsom", amit egyébként itthon is mindig hordok nem gumi, de van egy vékony műanyagréteg az alján. Az én nagymamámat megrázta vasalás közben az áram, úgyhogy én ettől félek, de a papucs-dolog nem tudatos...

Az ingeket vállfára teszem.

2009. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Mezítláb vasalok, vasaló földelve van, de ha minden kötél szakad levág a firelé úgyis ( már amelyik házban van, mindenhol kéne, hogy legyen) ingek vállfára mennek.
2009. máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én papucs nélkül! Pólókat hajtogatom, ingeket, vagy nagyon gyűrődős holmikat vállfára. De mostanában mivel már könnyen száradnak a napon a ruhák vasaláskönnyítő programmal mosok és fele annyi a vasalni valóm!
2009. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!