Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet tökéletesen...

Mivel lehet tökéletesen letisztítani a kerámia főzőlapot?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen főzőlapra gondolok.

Vettem hozzá való tisztítószert,ami a ráégett szennyeződéseket szépen le is vitte.A problémám az,hogy a karikák körül maradt egy fehéres sáv,amit shogy sem tudok letakarítani.Arra gyanakszom,hogy attól alakulhattak ki ezek a sávok,mert volt,hogy az edény,amit a tűzhelyre tettem kicsit nagyobb volt,mint a karika és azt a részt is "befedte"ami már nem a melegítő felülelete.

Lehetséges,hogy emiatt megsérült a főzőlap felszine?

Remélem valamennyire érthető voltam,nem tudom jobban megfogalmazni.:)


2011. dec. 10. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, milyenek a karikáid, de nálunk van pár, amit a tészta főzővizének kifutása okozott, és ami nem is fog lejönni soha, mert a keményítő képes beleégni bizonyos kerámiák szerkezetébe. Úgy néz ki, a miénk hiába drága Whirpool, mégis "ilyen".
2011. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem végül sikerült leszedni.Vettem hozzá kaparót és az levitte szerencsére.
2011. dec. 13. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!