Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fehér nadrágomat összefirkál...

A fehér nadrágomat összefirkáltam (véletlenűl) piros alkoholos filccel. Mivel szedhetném ki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fehér naci? Akkor Clorox-ba áztasd be, utána mosd ki gépben.
2009. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
teljesen bizony.és új.nagyon elvagyok keseredve :(
2009. máj. 21. 20:30
 3/12 anonim válasza:
100%
Vagy ha a clorox nem segít, festesd be pirosra :)
2009. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Az alkohol nem oldja? Arra gondolok, hogy keríts valahonnan egy "rongyot", amiért nem kár, firkáld össze és száradás után próbáld tisztaszesszel kiszedni belőle. Próbálj valami hasonló anyagú rongyot keresni, mint a nadrágod. Ne valami festett, ízesített alkohollal próbálkozz. Azt hiszem, csak receptre adnak, a házidoki felírja, ha kell egy kevés. (Előtte talán telefonálj a gyógyszertárba vagy a dokinak, ha nem akarsz fölöslegesen futkosni.)


Vagy a ruhatisztítóban kérdezd meg, hátha ki tudják szedni, bár az nem a legolcsóbb megoldás lenne.


Sok sikert!

2009. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ám szégyellni az első menstruációt, minden lánnyal megesik.
2009. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát azt bizony semmivel. Ecetes olló?
2009. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem clorox-szal simán kijött a vörösbor is.
2009. máj. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a gyógysertárba nemkell recept csak kérjél izopropil-alkoholt szép is lenne receptre:D
2009. máj. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi:) asszem pirosra mégse festeném :D
2009. máj. 22. 05:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban én is úgy tudom hogy ehhez talán nem kell recept, de az ilyen "szereknél" számíts a kérdésre, hogy minek is kell? Nagyobb áruházakban láttam speciális folttisztítókat, csak ilyen pici flakon, de van mindenre pörkölt szafttól kezdve a vérig... Nekünk ezek bejöttek, esetleg körülnézhetnél, hogy nincs e hasonló a te problémádra. Ha más nem, hipózd ki vagy nem tudom, de az nem biztos hogy jót tesz neki :S
2009. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!