Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás után (gépi vagy kézi) a...

Mosás után (gépi vagy kézi) a ruhán előforduló elszórt sárgás pöttyöknek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sajnos komoly a probléma mert a méregdrága márkás pólóimon is megjelent. Nem lehet mosógép az ok, mert van amelyik nem járt még soha mosógépben (nem centrifugálom)

Elszórtan bár kisebb csoportokban citromsárgás pöttyök, melyek el nem távolíthatóak. Irtó randa. Ariel mosópor+sima öblítő van használva. Nagyon fontos lenne a pontos okot megtalálni. Víz vagy kád vagy mosószerek, másra nem tudok gondolni. Esetleg valami eltávolítási módot tudtok-e. Személyes tapasztalat előnyben.


2012. jan. 2. 16:08
 1/4 anonim válasza:
nekem is járt így 2 fehér nike pólóm azt istenért nem jön ki belőle :@ de azt se tudom mitől lett rajta
2012. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen. Drága ingemen apró sárga pöttyök lettek. Szerintem festés vagy anyaghiba lehet. Mert hiába próbálta mutter nem tünt el utána.
2012. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha narancsos, barnás lenne akkor azt mondanám a vas csapódik ki a vízből, de hogy citromsárga, így fogalmam sincs.
2012. jan. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bazzeg én akartam válaszolni,hogy nemtom,de az utolsó kommentes végre megmagyarázta egy egy éve tartó relytélyemet,hogy hogyan a fenébe lett rozsda foltos a szép fehér szoknyám,amikor mindig kézzel mostam,és áztattam a ruhát.Bazz köszönöm!!! :-D
2012. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!