Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A citromos tide-nek mi a...

A citromos tide-nek mi a neve, hogyan keressem?

Figyelt kérdés
Több válaszban is olvastam már, hogy nagyon tartós illata van a citromos tide-nek. Kerestem is a boltban, többen is, de nem találtam. Legalábbis így. Hogyan keressem, mi a neve? Köszönöm a segítséget előre is.
2012. jan. 5. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahol kerested, ott nem tartottak ilyet, azért nem találtad.:D

Így néz ki:

[link]

2012. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Óhh! Köszi. Sejtettem, hogy egyiksem az volt, mert megillatozgattam őket, és valahogy egyiknek sem volt citromos illata, de úgy voltam vele, lehet, hogy töményen más "illathatása" van, és csak mosáskor érződik a citromos illat inkább.:)

Remélem fogok kapni valahol, mert már régóta citromos, vagy valami hasonlóan friss illatú öblítőt keresek. Bár ez nem öblítő, de azt mondják megmarad az illata. Ami citromos!:)

2012. jan. 5. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!