Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tükörről hogyan/mivel lehet...

Tükörről hogyan/mivel lehet leszedni a matrica maradványokat?

Figyelt kérdés
Kaptam egy szép nagy tükröt,de körbe matricák voltak rajta. Ledörzsöltem,de a ragasztó ott maradt,és nem merem nagyon sikálni, mert nem szeretném összekarcolni. Körömlakklemosót próbáltam, de az inkább csak szétkente.
2012. jan. 10. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az olaj elvileg leszedi, itass át vattát és kend be. Nekem a papír alapú matricák szépen lejöttek tőle, a fémes-műanyagok nem, viszont lehet a ragasztóját le tudja szedni.
2012. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!
2012. jan. 10. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Interflon: Fin Clean all

Nálunk ez bevált céges tisztítószer.

2012. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,ha az előző nem válik be,akkor keresek ilyet valahol.
2012. jan. 11. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sebbenzint javaslok.

A nagyon régi beszáradt ragasztó foltokat egy-két percre "be kell áztatni" a benzinnel jól megnevesített vattát, a folthoz kell nyomni egy-két percre és utána erőteljesen dörgölni.

2012. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az előző hozzászólóhoz hasonlóan, még egy szavazat a sebbenzinre. A benzin által hagyott olajos-kissé még ragacsos foltot pedig alkoholos vattával tudod eltüntetni.
2012. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítségeket,ma délután sikerült teljesen letisztítani!!!:)
2012. jan. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!