Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A műhavat az ablakról mivel...

A műhavat az ablakról mivel lehet leszedni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam vizes szivaccsal átdörzsölni, az nagyját levitte. Aztán meg Clin ablaktisztítóval próbáltam, de zsíros maradt az ablak, csupa maszat. Mivel próbálkozzam?
2012. jan. 15. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen alkoholos ablaktisztító cuccal, az leszedi a havat meg a zsírt is, ha nincs más otthon akkor a deozodor is jó hozzá
2012. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dezodor? Még nem is hallottam! Azért köszi
2012. jan. 15. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem domestos is viszi...nekem van otthon féktisztító spray-m,azzal szedtük le. Sok mindenre jó,hasznos otthon tartani.
2012. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gomzoli ***** válasza:
Kalapáccsal :-) csak vicc volt, nehogy berágj!
2012. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A dezodor azért jó, mert alkohol van benne. Csak arra vigyázz, nehogy valami ultra szenzitívet vegyél, amiben nincs :)


De amúgy más zsíroldószerekkel is próbálkozhatsz, én mindig mosogatószerrel kezdem, hátha jó, és az nem büdös.

2012. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!