Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki haszálja az úgynevezett...

Ki haszálja az úgynevezett mosószódát? Most teszteltem, és szerintem nagyon jó mosásra, mindenféle tisztitásra. csodaszer.

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Engem is érdekelne, ki is próbálnám, de hol lehet kapni és mennyibe kerül? Gondolom, ez mellé is kell vízkőtlenítő tabletta, vagy por.
2009. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én használom: mosáshoz és mosogatáshoz is. Mivel a környékünkön nem találtam a lányom hozott Pestről: [link] (itt olvashattok a felhasználásáról is) A törölközőkhöz és a fehérneműkhöz teszek hozzá szódabikarbónát is, nagyon szép fehérek. Ecettel öblítek. Vízlágyító nem kell hozzá (nálunk nagyon kemény a víz) A színes ruháknál a mosószerhez adagolom (kevesebb kell a mosószerből) Nagyon finom (kényes) ruháknál még nem próbáltam.
2009. máj. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már több,mint 10 éve használom,és ecettel öblítek,és jóval olcsóbb.mint a mosóporok és öblítőszerek.

Nem csak szebbek a ruhák,de valóban vízlágyító is,és vízkőoldó is egyúttal.10 éves a mosógépem,de még mindig nem vízköves.

A mosószerekben is van mosószóda( gondoljatok a Tomi reklámra) és a Calgonban is,csak ezt nem reklámozzák Egyébként egy ismerősöm ajánlotta,és egy mosógépszerelő is.

2009. máj. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudatlan vagyok, segítsetek!Lehet színes és babaruhákhoz is használni?
2009. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szinesekhez is használom,csak kevesebbet,és először megnézem,hogy színtartóak-e?Valéamelyik sarkát mosom ki kézzel próbaként.
2009. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Én idáig azért nem használtam, mert csak 3 vagy 5 kilós kiszerelésben láttam. De ha ennyire áradoztok róla, akkor lehet, hogy bepróbálom a 3 kilós kiszerelést. Vagy tudtok olyan helyet, ahol lehet kisebb kiszerelésben is venni?

2009. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%

Az Azúr üzletekben, háztartási boltokban érdemes megnézni, be tudják szerezni.


Én innen veszek most: www.kataboltja-mosodio.shp.hu


Vannak területi képviselőik szerte az országban, és ha a hozzád legközelebbivel felveszed a kapcsolatot, nincs szállítási költség. Az árakat is megtalálod a honlapon.

2009. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
73%
En regota hasznalom. Joval olcsob, kornyezetbarat es tenyleg van valami ebben a mosogep elettartam dologban is. osodioval kombinalom. Egyre kell figyelni, a nagyon szep szinu ruhakkal csak ovatosan mert a tuladagolas vegzetes lehet.
2009. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!