Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet kimosni a ruhából...

Hogy lehet kimosni a ruhából a pillanatragasztót?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Ecetes ollóval jön csak ki sajna.
2012. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
PreWash-sal befújod, SA8-cal és Bleach-csel kimosod
2012. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
És ha nem fehér a ruha?
2012. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
39%
Akkor fekete szárú ollót kell ecettel megkenni.
2012. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:55

A Bleach fehérítő oxigén alapú. A szines ruhák szinét élénkíti. Nyugodtan használhatja arra is a kérdező.

2012. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Te meg gyakorolj minimális szövegétést. Nem reklámoztam sem a vállalkozásomat, sem a weboldalamat. Az Amway cég meg nem az én vállakozásom. Az meg nem érdekel, hogy más cégnek is van ilyenje. Ha tudsz, olyat, te javasold azt. Én ezt a megoldást tudom neki javasolni, ezért ezeket írtam. Zárójelben megjegyeztem, hogy Amway termékek, hogy könnyebben be tudja szerezni, ha ő úgy dönt megfogadja a tanácsot. Ha jobban megnézed, egyelőre az én kommentem az egyetlen konstruktív javaslat.

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!" Ez is ott van a szabályzatban, és vonatkozik a te hozzászólásodra, és mint az előző válaszomban is írtam, ezennel én is megszegtem e szabályt, de azon a jogon, hogy belémkötöttek.

2012. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fElnézést, látom a vitát közben törölték, akkor feltehetően ezt is fogják. Részemről OK.]
2012. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Acetonos körömlakk lemosó???? Egy próbát megér!
2012. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
A pillanat ragasztót a tiszta aceton oldja. A körömlakk lemosók esetében csak azok jöhetnek szóba, amik gyakorlatilag tiszta acetont tartalmaznak.
2012. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
93%

Sajnos a legáltalánosabb felhasználású pillanatragasztók a hordozóanyag elpárolgása után molekuláris kötést alkotnak az összeragasztandó anyaggal. Ez annyit jelent, hogy sajnos semmi sem fogja kihozni a ruhából. (Ezek úgynevezett Ciano akrilát alapúak, szúrós szaguk van, de nem ajánlatos szagolgatni, inkább nézd meg a csomagolást.)


Ha véletlenül nem Ciano akrilát alapú volt a pillanatragasztó, akkor meg kell tudni, milyen oldószer alkalmas a ragasztóanyag oldására, és azzal szerencsés esetben a ruha károsítása nélkül is eltávolítható lesz, de én ebben nem bíznék. Ha van rá mód, próbálj meg az adott területre zsebet, vagy valamilyen díszként szolgáló foltot tenni.

2012. febr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!