Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót ajánlanátok...

Milyen porszívót ajánlanátok ottonra az alábbi feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Az alábbi fontos kritériumoknak kellene megfelelnie:

- 15-50e ft között, az olcsókban nem bízok, sokat kipróbáltam már

- viszonylag halk legyen, ha az 5. emeleten porszivozok, ne hallják az elsőn is.

- a szeméttárolója lehet vizes is, egy a lényeg, hogy könnyen üríthető legyen, ne kelljen ezért darabjaira szedni, anyagból készült porzsák kizárt.

- szeretem cibálni a csövet, a hagyományos gégecső egy idő mulva elszakad, ha lehet, legyen ellenálló.

- hosszú legyen a zsinórja, legalább 10m, a mostanimnak 5 méter, állandóan ki-be kell dugdosni, mert nem ér el sehová.


Tudom rengeteg ilyen porszívó létezik, de ezeknek a hibáit ugye nem sorolja fel az áruház, ezért kérlek titeket, hogy tapasztalat alapján ajánljatok, ki mennyire van megelégedve a sajátjával, illetve mióta használja. Köszönöm.


2012. jan. 21. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A porzsákos dolgot nem teljesen értem...


Electrolux Ultrasilencer-em van (ZUS 3922)

[link]


9m vezeték, kategóriája legcsendesebbje (62 db, alig hangosabb a beszédnél, de tényleg), jól szív, 3x-os szűrőrendszer, papír és textil eldobható zsák is vehető hozzá (kb. 3-400 ft/db), 1 fedelet kell nyitni a cseréhez.


Én nagyon meg vagyok vele elégedve, megéri a pénzét.

2012. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi. Megnézem.


A porzsák fajtáknál van olyan, ami ruha porzsák, csak úgy lehet üríteni, ha kirázod a szemetesbe. Na az halál helyett van.

2012. jan. 21. 14:46
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyit rászánsz, akkor csak Miele.
2012. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja, azt én is utálom. Az eldobható szerintem elég jó módszer.
2012. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miele-vel kapcsolatban van tapasztalatod, vagy csak azért ajánlod, mert drága?
2012. jan. 21. 15:26
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, van tapasztalatom. Bár nekem 40-50ezrem nem volt egy porszívóra (a Miele ott kezdődik), megúntam a 10ezres gagyikat évente cserélgetni, és vettem a Vaterán egy használt Mielét. Nem lehet összehasonlítani azokkal, amikkel azelőtt találkoztam.
2012. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt is számításba veszem, közben nézegettem az oldalukat, van 50 ezer alatti modelljük.
2012. jan. 21. 16:11
 8/17 anonim ***** válasza:

nekem tartályos samsungom van, szinte naponta használom. 1600Wos, már lassan 3 éve kifogástalanul működik. anno 20e ft volt, de sztem nagyon megérte az árát. üríteni nagyon egyszerű, a szivacs filtert simán ki lehet mosni gépben is.

nem vészesen zajos, ez persze függ attól, h milyen erősségűre állítod a szívást.

2012. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egy tipus számot le tudnál légyszives olvasni nekem az aljáról?
2012. jan. 21. 16:38
 10/17 anonim ***** válasza:
samsung ok is jók lehet venni bele papírzsákot
2012. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!