Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák! Ajánlanátok jó...

Anyukák! Ajánlanátok jó padlófelmosót ami valóban felhozza a koszt, ételmaradékot a járólapról?

Figyelt kérdés

2012. jan. 27. 13:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
Cif felmosófolyadékot szoktam használni, nincs vele semmi baj. Szerintem az ételmaradékot minden felhozza, hacsak nem egyhetes.
2012. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem egyhetes. :D De látom a csempén (halvány barna) hogy nem jön fel rendesen.
2012. jan. 27. 13:31
 3/16 A kérdező kommentje:
ráadásul nem sepregetek, hanem porszívózok előtte. Már próbáltam mosogatószerrel is, de nem jó.
2012. jan. 27. 13:32
 4/16 anonim ***** válasza:

ha nem jön fel akkor a járolap nem megfelelö minöségü. amit ennyi ieig sikálsz annak fel kellene jönni. szerintem reklamájatok a gyártónál, valami rossz minöségi lap lehet.


amúgy mi zöldbékát használunk, és forró vizbe teszem, így rögtön minden feljön.

2012. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
13 éves lakás, ráadásul albérlet. Nem igazán fordulhatok panasszal máshoz... Köszi a tanácsot.
2012. jan. 27. 13:40
 6/16 anonim válasza:

1.v

Próbáld ecettel.

Akkor biztos tényleg a járólappal van a gond.

2012. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mindig domestost használok, este fektetés után mosok fel, nyitott ablaknál, h a szag hamar elpárologjon. Reggel a babám biztonságosan mászhat.
2012. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

4-ik vagyok


domesztosz még nekem is beugrott utolsó probát megér. tömény domesztoszt önts oda, és várj kb 1-2 percet. ekkor sikáld meg aztán ha nem jött fel akkor járolap ilyen és késsz.

2012. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Meleg viz! Én azt csinálom, hogy először "beáztatom", jó vizesre felmosom, kicsit várok, aztán újra felmosom szárazabbbra. Nálam a linóleumon van gond, csúszásgátlós fajta, és frankón ráragadnak a foltok pl. az etetőszék körül...

Van, hogy forralok hozzá vizet külön, és tényleg olyan meleggel mosok fel, amibe már nem nyúlnék kézzel.


Amúgy sima mosogatószerrel szoktam, esetleg teszek hozzá mosószódát vagy vmi fertőtlenitőt.

2012. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mosószódával moss fel,és tegyél hozzá hipót is,ennél tutibb nincs.Ja és forró vízzel.
2012. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!