Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A szárítógéppel szárított...

A szárítógéppel szárított ruhák kellemetlen szagúak. Ötlet?

Figyelt kérdés
Mosó+szárítógép kombóról van szó, Csak mosva jó az illatuk, mosva+szárítva és csak szárítva kellemetlen. Valakinek hasonló tapasztalata? Hogyan lehet illatossá tenni?

2012. jan. 29. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
a gép ki van tisztítva? Szűrő? mosószeradagoló?
2012. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerria ***** válasza:

Sajnos ugyanebben a cipőben járok én is :( megoldást még nem találtam, de "halványodik" ez a szag. Mikor megvettük a gépet, az egész lakás büdös volt, mostanra odáig jutottunk, hogy "csak" a ruha büdös.


Páromat nem zavarja, én megőrülök ettől :(

2012. jan. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A gép tiszta, szűrő nincs, a mosószer adagolóhoz meg semmi köze a szárító résznek, és egyébként is tiszta.


Létezik-e valami kimondottan szárítókba való illatosító cucc?

2012. jan. 30. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na ezt kipróbáljuk!


THX

2012. jan. 30. 14:11
 6/8 anonim válasza:
Kedves Kérdező, tudom, már régi téma, de elmesélnéd, végül mi hozott megoldást? A mi frissen vett mosó-szárítónkkal is ugyanez a helyzet... :(
2014. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Semmi igazából...


Miután kombi a gép, a vizes üzem miatt nincs benne "szöszcsapda", ezek a szöszök égnek meg, ezért a kellemetlen szag...

2014. jan. 14. 18:28
 8/8 anonim válasza:

Sajnos mi is most szembesültünk ezzel a problémával! :(

Ezek szerint 5,5 év után is fenn áll?! Elszomorító. Így lehet vissza is visszük a készüléket.

2017. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!