Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell tisztítani egy...

Hogyan kell tisztítani egy ilyen csaptelepet?

Figyelt kérdés

[link]



Persze kívülről én is tudom de belülről a vízkő tutira lerakódik az üveg felületen.. és akkor nem csak ronda hanem el is dugalhat. Azt tudom hogy kerámia betétes csapoknál előszűrőt kell építeni a vízvezeték rendszerbe.. de ha kemény a víz akkor vízlágyító is kell..beépíteni százezrekbe kerül.. Szerintetek ha naponta át van fecskendezve az üveg kifolyó mondjuk citromos vízzel vagy kímélő szerrel, akkor szép maradhat? Ne kritikát írjatok arról, hogy szép-e a csap és hogy ha nekem ilyen kell akkor szenvedjek vele... Egyszerűen ez tetszik és kész.. Köszönöm a segítséget előre is..


2012. febr. 14. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy lerakódik. Vagy amennyi igen, azt a víznyomás valószínűleg leszedi, amikor megnyitod a csapot.

Mindenesetre ha nem konkrétan ehhez a csaphoz ragaszkodsz, hanem magához a stílushoz, akkor érdemes utánajárni, hátha van olyan csap, amiről le lehet szedni az üveg részt takarításhoz.

2012. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!