Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » S. O. S.!?! Mosogatószert...

S. O. S.!?! Mosogatószert nyomtam a mosogatógépbe. Tiszta hab és nem indul.

Figyelt kérdés
Meg vagyok fázva és semmi erőm nem volt lemenni tablettáért, ezért nagy okosan belenyomtam mosogatószert. Hát rosszul tettem. Mit csináljak? Nem akar lefolyni a hab és ha elindítom nem csinál semmit:((
2012. febr. 24. 14:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szedd ki kézzel a habot, és úgy próbáld beindítani.

Tudom macerás, de nem igen tudsz jobbat!

2012. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A válaszod után egyből kiszedtem, de így sem indul:( Jajjj:(
2012. febr. 24. 15:12
 3/22 anonim ***** válasza:
Le kell ereszteni a vizet, majd újra feltölteni, így már kevesebb lesz a hab, lehet, hogy párszor meg kell ismételni ezt a műveletet.
2012. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

A párom is ugyanezt csinálta, hát habzott rendesen :D

Kikapcsolta a gépet, megvártuk, amig a hab teljesen eltűnik, utána kimerte a vizet belőle.

2012. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De hogyan kell leereszteni? van az a szűrőbigyó azt kiszedtem habtalanítottam, de még nem volt a vízleeresztés résznél és nem nyílt meg a lefolyó.( egyáltalán hol van a lefolyó?)jajj segítsetek kérlek..nem akarom, hogy annyi legyen a "legjobb barátomnak":) :(((((
2012. febr. 24. 15:25
 6/22 anonim ***** válasza:

Nézd meg a használati utasításában, csak egy-két gombnyomás szokott lenni. Nincs rajta egy "leeresztőgomb"?

Elvileg teljesen automatikusnak kéne lennie.

Miután leeresztette magát, ki kell szedni a szűrőket, leöblíteni, hogy ne legyen habos, visszatenni, majd egy újabb gombnyomás, és feltölt magától.

2012. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nyomasd rá 1 öblitőprogira probáld az összes programot valameiken csak elindul
2012. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se csinálj, hagyd így holnapig (nyitott ajtó lehet segít), akkor úgy ahogy van indíts egy öblítő (vagy a legrövidebb) programot. A hab holnapra kipukkadozik, a gép meg eleve egy szivattyúzással kezd, így a mosószeres vizet kinyomja magából.


A gépnek nem lett és lesz semmi baja, aggódnod nem kell. Csupán az a baj, hogy jelenleg nem tud szivattyúzni, mert hab van mindenhol, így a szivattyúban is.

2012. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Pihentettem ahogy mondtatok, de sajnos nem akar beindulni:( mit tegyek?
2012. febr. 25. 10:03
 10/22 anonim ***** válasza:
Egész pontosan mit csinál?
2012. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!