Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki melyik kázimunkát szereti...

Ki melyik kázimunkát szereti vagy utálja?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Szeretek mosogatni, takarítani (de csak porszívóval, azzal végigmegyek az egész lakáson seprű helyett), szeretem a fürdőt takarítani, utálok vasalni, wc-t takarítani és ablakot mosni
2009. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én teregetni nem szeretek, nem tudom, miért.
2009. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

28 éves nö vagyok ezzel kell hogy kezdjem.


egyszerüen utálom az összes házimunkát, mindent. egyszerüen képtelen vagyok a lakásunkat rendbe tartani.utálom a koszt és arendetlenséget. míg házi asszony voltam csak addig elvégeztem, többé kevésbé rend és tisztaság volt.most dolgozom és hétvégén van idöm takarítani. de utálom, és nagyon gondolkodom hogy takarítónöt fogadok heti 2 óra alatt kitakarít és nincs bajom vele. férjem nagyon nem töri magát semmien házimunkába, besegít de egyedül semmit nem csinál meg.

2009. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

szeretem: mosás, teregetés, a fürdőszoba takarítása, portörlés.

utálom: az összes többi, főleg a vasalás.

2009. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Csak főzni szeretek, a többit muszájból csinálom, de amit ki nem állhatok, az az elmosogatott edények helyére pakolása és a vasalás.
2009. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

szeretek néha vasalni, ha megy jó a tvben és főleg ha tél van, sokszor szeretek mosogatni és teregteni, ha ketten vagyunk.

ha egyedül vagyok itthon szeretek rendet rakni ha már nagy a kupi. de persze ahhoz kell vmi hangulat..


utálok mosásra válogatni ruhát.. utálok porszívózni (na nagy koszt azt nem, azt szeretek:D), macskavécét pucolni.


imádom a karácsonyfa alól a tüskéket felsöpörni.

2009. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Mosogatni annyira utálok, hogy én nem is mosogatok. Max, ha lesz mosogatógép akkor azt majd kezelem.

Takarítani szeretek, mert megnyugtat és kikapcsol. Imádok ablakot pucolni :) felmosni is szeretek, porszívózni kevésbé, de az is jó, mert könnyen megvan.

Vasalni, hajtogatni nem tudok, már nem is próbálkozom.

Teregetni szeretek, de csak ha nem süt a szemembe a nap és az állatok nem szaladgálnak a lábam alá, hogy hasra essek :)

Mosni is szeretek, csak berakom a gépbe és kész :) boldoggá tesz, hogy amíg a mosógép megy addig én végezhetem a dolgom, aztán minden tiszta lesz :D

Főzni nem tudok, de ha lenne egy szép konyhám és annyira gazdag lennék, hogy nem kellene dolgoznom, akkor főznék szívesen.


Nem tudom mi van még... illő lenne írni valamit, ami még nem volt. Ó, eszembe jutott :D Ágyat húzni! Szeretnék ágyat húzni, ha meg tudnám normálisan csinálni :))


[off: nálunk még mindig találni karácsonyfa tüskét :)]

2009. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

szeretek mosogatni,sütni és ha nagyon koszos a szőnyeg akkor azt felporszívózni ja és ablakot mosni.A többit nem.Rendet rakni néha utálom néha nem.Van ,hogy egy hét után az összes ruhám amit a héten hordtam a földön fetreng.

17/L

2009. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Szeretek: mosogatógéppel mosogatni, imádok söpörni főleg kis seprűvel. Szeretek főzni! Kertészkedni.

Nem szeretem a sok vasalni valót, ablakot mosni, teregetni.

2009. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor most Én jövök!:)

Szeretek teregetni,de csak akkor ha öblitővel mostam, szeretek bepakolni a mosogatógépbe majd tisztán kivenni,mosni,vasalni,kertészkedni,ablakot pucolni,felmosni,söprögetni de csak parfissal..Utálok kézzel mosogatni, felporszivózni,hajtogatni.

2009. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!