Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Függönyt rossz programmal és...

Függönyt rossz programmal és hőfokkal gyűröttre mostam. Hogyan lesz ismét sima? Van-e valamilyen csodaszer amitől a következő mosás után egyenesre lógja ki magát?

Figyelt kérdés
Már többször kimostam kímélőbb programokon de sajnos felakasztva gyűrött marad nagyon.Nem centrifugázom.Vasalni meg sajna nem tudok főleg függönyt!Köszönöm előre a segítséget.

2012. márc. 5. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván műszálas. Abba beletörted a gyűrődést, nem fogod tudni simára még vasalni sem.
2012. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig igen sajnálom.Valamilyen lágyító vagy simító mosószer nem létezik ami használ?
2012. márc. 5. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én műszálas pulóverrel jártam így, azért tudom, hogy nem lehet vasalni sem. Esetleg, ha van türelmed, vizes ruhán keresztül próbáld meg, hátha vékonyabb anyagnál elérsz valamit.
2012. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vasalás
2012. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A függönyvasalás pont nem nehéz :) Csak türelem kell hozzá. Szóval hajrá :)
2012. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sajnos nem kerülöm el amit el akartam.:)
2012. márc. 6. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!