Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Babakocsi sportülésből penészf...

Babakocsi sportülésből penészfoltot mivel lehet kiszedni?

Figyelt kérdés

Garázsban tároltuk és sajnos későn vettük észre, hogy vízben állt. Addigra sajnos bepenészedett. Nem olyan szörnyű, csak foltok vannak rajta. (fekete színű a penész)

Vanish-el próbáltam kiszedni, de semmit nem ért.

Ötletek?

köszi előre is


2012. márc. 6. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából konkrétan penészre még nem tudom, hogy működik e, de az Amway szőnyeg- és kárpittisztító samponját kipróbálnám.
2012. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szőnyeg és kárpittisztítóval nem mégy semmire, mert a penész nem kosz. Kár kidobni rá a pénzt.

A penészre hipót, teafaolajat, ecetet használnak attól függően, milyen anyagra kell és mekkora a folt.

Folttisztító folyadékban lehet kapni penészeltávolítót is.

2012. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az ecet jutott eszembe. Az tuti kiszedi. Bár nem tudom hogy a színét mennyire befolyásolja, de te ezt biztos tudod. :)

20 L

2012. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igazabol ha peneszes volt en nem ultetnem bele a gyerkocomet utana :( Sajnos ha a foltokat el is tudod tuntetni a sporak meg ott maradhstnak....
2012. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már vettünk újat, eladni akarjuk.
2012. márc. 15. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!