Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehet tenni a hűtő szaga...

Mit lehet tenni a hűtő szaga ellen?

Figyelt kérdés
Hetente átmosom, minden le van fedve, becsomagolva. Mégis olyan hülye szaga van, hogy borzasztó. Milyen szagtalanítót érdemes tenni bele? És hol lehet ilyet venni (tescoban nem találtam)?
2009. jún. 11. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ecetes vagy szódabikarbónás vízzel kimosni,és kiszellőztetni.
2009. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kirtányérba tegyél szódabikarbónát a hűtőbe, ez sok szagot megköt.
2009. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Schleckerben
2009. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pakolj ki belőle, engedd le, mosd át ecetes vízzel, és hagyd teljesen megszáradni belül. A kellemetlen szagokat általában a penészgomba okozza, ami ugye szereti a nedves helyeket.
2009. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én is jártam már így nem is egyszer... szedj ki belőle mindent és domestosos vízzel mosd át az egész hűtő belsejét.

Nekem mindig beválik!

2009. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a hűtőnek van szaga hanem a kajának amit abban a papirban tároltok amiben adják a boltban!!!!!!ilyen műanyag edényekben kell tárolni a felvágottat meg én pl zacskós tejet is kiöntöm ilyen tupperos tartóba mert azt lezárhatóm és nem jön ki a szaga... amit a hűtőben érzel az kaja szag!!!!!!probáld ki ezeket a tupperos műanyagokat és hidd el nem lessz szagos a hűtőd!
2010. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!